Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Pułtusk 1 Świętego Andrzeja Boboli 8


PNA placówki: 06-100
Miejscowość: Pułtusk
Ulica: Świętego Andrzeja Boboli 8
Gmina: Pułtusk
Powiat: pułtuski
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Pułtusk. Godziny otwarcia placówki w Pułtusk i dane adresowe.

Poczta Polska Pułtusk usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Pułtusk uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Pułtusk zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Pułtusk Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Pułtusk działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Pułtusk godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak zaadresować list?

Aby zaadresować kopertę, potrzebne będzie wprowadzenie danych nadawcy oraz odbiorcy. Dane odbiorcy umieszcza się w prawym dolnym rogu listu, a nadawcy w lewym górnym rogu. Dane adresowe składają się z imienia i nazwiska, ulicy wraz z numerem mieszkania, kodu pocztowego i miejscowości. Sprawdź, jaki kod pocztowy występuje pod wskazanym adresem na poczta-polska.info.pl.

Kontrola przebytej drogi Poczta Polska

Poczta Polska Pułtusk umożliwia klientowi monitorowanie przebiegu drogi wysłanej przesyłki. Dzięki temu wie gdzie i kiedy jego paczka została przekazana dalej między sortowniami. Opcja monitoringu przesyłki dostępna na stronie poczta-polska.info.pl to również źródło informacji o tym, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Warto pamiętać, że system gromadzi więcej danych o przesyłkach krajowych niż zagranicznych.


Liczba wyświetleń: 219

Ostatnio przeglądane: 2024-02-18 15:32:22

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy