Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Siedlce 2 Brzeska 135


PNA placówki: 08-102
Miejscowość: Siedlce
Ulica: Brzeska 135
Gmina: Siedlce
Powiat: Siedlce
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Siedlce. Godziny otwarcia placówki w Siedlce i dane adresowe.

Poczta Polska Siedlce usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Siedlce uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Siedlce zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Siedlce Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Siedlce działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Siedlce godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Siedlce dane do wysyłki

Chcąc wysłać paczkę z placówki pocztowej w mieście Siedlce potrzebne będą dokładne dane odbiorcy oraz nadawcy. Kod pocztowy niezbędny do nadania paczki z punktu poczty polskiej Siedlce znajduje się na stronie poczta-polska.info.pl. Warto zwrócić uwagę na fakt, że każdy region w Polsce posiada swój unikalny kod pocztowy. Stosując taki podział, sortowanie korespondencji staje się o wiele prostsze, dzięki czemu szybciej dociera ona do adresata.

Poczta Polska sprawdź swoją paczkę

Każda z nadanych paczek ma możliwość sprawdzenia, jaką drogę już przebyła. Opcja udostępniona przez placówkę poczty w Siedlce dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl. Użytkownicy mogą wprowadzić numer przesyłki otrzymany wraz z potwierdzeniem nadania, by wyświetlić pełną historię zdarzeń.


Liczba wyświetleń: 902

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 09:56:09

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy