Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Skarżysko-Kamienna 2 Bliżyn Kościuszki 85 A


PNA placówki: 26-120
Miejscowość: Bliżyn
Ulica: Kościuszki 85 A
Gmina: Bliżyn
Powiat: skarżyski
Województwo: świętokrzyskie

Dowiedz się, jakie usługi oferuje Poczta Polska w Bliżyn. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz jej adres.

Poczta Polska Bliżyn

Placówka pocztowa na terenie miasta Bliżyn zapewnia świadczenie usług doręczania przesyłek, listów i paczek na terenie całego kraju. Klient może również wysłać list z nadanym priorytetem lub poprzez kuriera.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej

Placówki pocztowe posiadają dogodne i elastyczne godziny pracy, aby zapewnić klientom możliwe jak najłatwiejsze i wygodne korzystanie z usług pocztowych. Przed odwiedzeniem placówki warto sprawdzić godziny otwarcia placówki.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadanie przesyłki Poczta Polska

Wyróżnia się kilka metod nadawania przesyłek z wykorzystaniem usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest nadawanie online w aplikacji "Nadaj przesyłkę". Wystarczy uzupełnić formularz, wydrukować przygotowaną etykietę i umieścić ją na paczce. Następnie należy wybrać jedną z wielu placówek poczty w mieście [miasto] i opłacić należności. Przygotowanie wysyłki w ten sposób oszczędza czas klientów i zwiększa komfort korzystania z usług Poczty Polskiej.

Kontrola przebytej drogi Poczta Polska

Poczta Polska Bliżyn umożliwia klientowi monitorowanie przebiegu drogi wysłanej przesyłki. Dzięki temu wie gdzie i kiedy jego paczka została przekazana dalej między sortowniami. Opcja monitoringu przesyłki dostępna na stronie poczta-polska.info.pl to również źródło informacji o tym, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Warto pamiętać, że system gromadzi więcej danych o przesyłkach krajowych niż zagranicznych.


Liczba wyświetleń: 423

Ostatnio przeglądane: 2024-07-20 01:58:45

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy