Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Bartoszyce 1 Generała Bema 53


PNA placówki: 11-201
Miejscowość: Bartoszyce
Ulica: Generała Bema 53
Gmina: Bartoszyce
Powiat: bartoszycki
Województwo: warmińsko-mazurskie

Poczta Polska Bartoszyce – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Bartoszyce

Usługi Poczty Polskiej w mieście Bartoszyce

Poczta Polska w mieście Bartoszyce jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Bartoszyce stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Bartoszyce to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Bartoszyce jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Bartoszyce godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Bartoszyce działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Bartoszyce mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Bartoszyce, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane potrzebne do wysyłki Poczta Polska

Paczka musi mieć odpowiednio zaadresowane dane nadawcy oraz odbiorcy. Jeśli ktoś zapomniałby kodu pocztowego, nic nie szkodzi, gdyż podane są one na stronie poczta-polska.info.pl.

Nadanie przesyłki - niezbędne informacje

Wysyłając paczkę, należy podać dane do wysyłki tj. adres nadawcy, adres odbiorcy oraz kody pocztowe. Kody pocztowe można znaleźć na stronie poczta-polska.info.pl. Konieczne będzie również wniesienie odpowiedniej opłaty, która uzależniona jest od rozmiaru i rodzaju przesyłki. Im więcej usług wykorzysta nadawca, tym większe koszty będzie musiał ponieść. Przykładowo, przesyłka ekspresowa gwarantuje doręczenie z wyższym priorytetem niż inne paczki, ale jej wysłanie będzie stosownie droższe.


Liczba wyświetleń: 274

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:39:01

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy