Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Starachowice 1 Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 14


PNA placówki: 27-208
Miejscowość: Starachowice
Ulica: Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 14
Gmina: Starachowice
Powiat: starachowicki
Województwo: świętokrzyskie

Bezproblemowo wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Starachowice. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Świadczone usługi Poczta Polska Starachowice

Poczta Polska punkt Starachowice udostępnia klientowi szereg możliwości dotyczących wysyłek paczek, przesyłek, bądź listów. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl. Dodatkowo stacjonarnie w placówce można opłacić rachunki, a także dokonać przelewu pocztowego. Poza tymi tradycyjnymi usługami Poczta Polska Starachowice umożliwia odwiedzającym placówkę klientom na zakup wielu artykułów.

Poczta Polska Starachowice godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Starachowice zwykle pozostają niezmienne w dni od poniedziałku do piątku. Harmonogram pracy Poczty Polskiej w miejscowości Starachowice we wszystkie dni robocze. Warto pamiętać, że Poczta Polska Starachowice godziny otwarcia może zmienić na jeden lub kilka dni. Takie wyjątkowe sytuacje zdarzają się najczęściej przed świętami.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba, która chce nadać paczkę, powinna najpierw dobrze uzupełnić dane osobowe osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku kodu pocztowego, paczka nie może zostać nadana. Dostępne kody znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska sprawdź swoją paczkę

Każda z nadanych paczek ma możliwość sprawdzenia, jaką drogę już przebyła. Opcja udostępniona przez placówkę poczty w Starachowice dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl. Użytkownicy mogą wprowadzić numer przesyłki otrzymany wraz z potwierdzeniem nadania, by wyświetlić pełną historię zdarzeń.


Liczba wyświetleń: 282

Ostatnio przeglądane: 2024-05-21 09:08:55

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy