Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Bytom 2 Zabrzańska 31


PNA placówki: 41-902
Miejscowość: Bytom
Ulica: Zabrzańska 31
Gmina: Bytom
Powiat: Bytom
Województwo: śląskie

Poczta Polska Bytom – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Bytom

Usługi Poczty Polskiej w mieście Bytom

Poczta Polska w mieście Bytom jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Bytom stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Bytom to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Bytom jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Bytom godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Bytom działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Bytom mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Bytom, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane do wysyłki

Poczta umożliwia wysyłanie różnego rodzaju korespondencji. Trzeba uprzednio wypełnić wszystkie swoje dane. W przypadku gdy kod pocztowy jest nieznany, warto jest zajrzeć na stronę poczta-polska.info.pl.

Śledzenie paczek Poczta Polska

Poczta Polska umożliwia śledzenie paczek, co pozwala klientom na bieżące monitorowanie położenia swojej przesyłki. Warto pamiętać, że udostępnione informacje będą składały się z listy odwiedzonych przez paczkę sortowni oraz wszystkie pozostałe zdarzenia. Nie jest możliwe śledzenie paczki w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 570

Ostatnio przeglądane: 2024-07-12 16:38:16

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy