Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Staszów 1 Szydłów Szkolna 5


PNA placówki: 28-225
Miejscowość: Szydłów
Ulica: Szkolna 5
Gmina: Szydłów
Powiat: staszowski
Województwo: świętokrzyskie

Sprawdź godziny otwarcia Poczty Polskiej w Szydłów oraz dane adresowe placówki. Dowiedz się więcej o usługach Poczty Polskiej w Szydłów.

Poczta Szydłów oferowane usługi

Placówka poczty w miejscowości Szydłów oferuje szereg usług takich jak wysyłka listów, paczek czy przesyłek. Masz pewność, że wysyłając z poczty polskiej w miejscowości Szydłów twoja paczka dojdzie w idealnym stanie do nadawcy. Oprócz tego Poczta Polska Szydłów oferuje również usługi takie jak skrytki pocztowe, przyjmowanie przekazów pieniężnych czy obsługę korespondencji firmowej. Możesz również zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Wszystko to sprawia, że placówka poczty w mieście Szydłów to miejsce, w którym możesz załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Szydłów

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Szydłów są takie same przez cały tydzień. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych odgórnie. Jest to dość standardowy harmonogram godzin pracy poczty polskiej w Szydłów, który pozwala na załatwienie wszystkich spraw pocztowych w ciągu dnia. Należy jednak pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia jednostki, jaką jest Poczta Polska Szydłów mogą ulec zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Szydłów przydatne dane do wysyłki

Zanim wyśle się paczkę, należy uprzednio dobrze ją zaadresować wpisująca dane swoje oraz odbiorcy. Wszystkie potrzebne kody pocztowe udostępnione są na stronie poczta-polska.info.pl

Poczta Polska Szydłów monitorowanie paczek

Placówka poczty mieszcząca się w mieście Szydłów daje możliwość monitorowania przebiegu trasy przebytej przez paczkę. Dobrze jest więc skorzystać z opcji śledzenia paczki poprzez stronę poczta-polska.info.pl.

Usługa śledzenia przesyłek udostępniona przez Pocztę Polską działa online całodobowo. Warto wspomnieć, że Poczta Polska Szydłów podobnie jak inne placówki na terenie całego województwa aktualizują informacje w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 316

Ostatnio przeglądane: 2024-04-12 12:56:36

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy