Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Szczytno 1 Wielbark Władysława Jagiełły 1


PNA placówki: 12-160
Miejscowość: Wielbark
Ulica: Władysława Jagiełły 1
Gmina: Wielbark
Powiat: szczycieński
Województwo: warmińsko-mazurskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Wielbark. Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Wielbark – świadczone usługi

Poczta w miejscowości Wielbark oferuje klientowi usługi takie jak możliwość wysłania listów, paczek, czy też przesyłek. Placówka w mieście Wielbark gwarantuje nadawcy, że jego przesyłka dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Wielbark Poczta Polska godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Wielbark są dość standardowe i nie różnią się znacząco od godzin otwarcia placówek pocztowych w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Wielbark jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00, a w soboty od 8:00 do 14:00. Jednak należy pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia mogą ulec zmianie i poczta może być nieczynna lub działać w skróconym czasie pracy. Warto więc sprawdzić informacje o godzinach otwarcia poczty polskiej Wielbark przed wybraniem się tam, aby uniknąć niepotrzebnych niespodzianek.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane do wysyłki

Poczta umożliwia wysyłanie różnego rodzaju korespondencji. Trzeba uprzednio wypełnić wszystkie swoje dane. W przypadku gdy kod pocztowy jest nieznany, warto jest zajrzeć na stronę poczta-polska.info.pl.

Przebyta droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl w odpowiedniej zakładce oddział poczty w mieście Wielbark daje możliwość sprawdzenia przebytej przez przesyłkę drogi. Warto więc skorzystać z tej opcji i sprawdzić jak daleko jeszcze musi dotrzeć przesyłka, a także przewidywany czas jej dostarczenia. W tym celu należy wprowadzić otrzymany numer przesyłki i wyszukać go w systemie. Jeżeli nie pojawi się żaden wynik, powinno się zweryfikować poprawność wprowadzonego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 262

Ostatnio przeglądane: 2024-03-03 04:50:45

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy