Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Szydłowiec k. Radomia Tadeusza Kościuszki 181


PNA placówki: 26-500
Miejscowość: Szydłowiec
Ulica: Tadeusza Kościuszki 181
Gmina: Szydłowiec
Powiat: szydłowiecki
Województwo: mazowieckie

Jeśli mieszkasz w Szydłowiec, skorzystaj z usług Poczty Polskiej. Sprawdź godziny otwarcia i informacje na temat usług.

Usługi Poczta Polska Szydłowiec

Klienci mają możliwość skorzystania z usług, jakie oferuje punkt poczty w mieście Szydłowiec. Klient może tu wysłać między innymi listy, paczki, a także przesyłki. Więcej potrzebnych informacji zostało umieszczonych na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Szydłowiec godziny otwarcia

Aktualnie Poczta Polska w mieście Szydłowiec godziny otwarcia we wszystkie dni robocze ustaliła podobne do tych, które obowiązują w innych miastach. Zazwyczaj Poczta Polska Szydłowiec działa przez cały dzień, w celu umożliwienia petentom zrealizowania spraw w dogodnym czasie. Konieczne jest jednak aby pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Szydłowiec mogą ulec zmianie w dni świąteczne lub w przypadku wyjątkowych okoliczności. Dlatego zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia Poczty Polskiej Szydłowiec przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Przed wysłaniem paczki klient powinien wypełnić ją odpowiednimi danymi osobowymi swoimi oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie paczki Poczta Polska

Przy pomocy strony internetowej poczta-polska.info.pl, punkt poczty w mieście Szydłowiec daje możliwość sprawdzenia, na którym etapie trasy do odbiorcy znajduje się nadana paczka. Dzięki odpowiedniej zakładce jest to możliwe po wprowadzeniu numeru przesyłki. System zwróci wszystkie dostępne informacje na jej temat, takie jak przekazywanie paczki między różnymi sortowniami czy czas doręczenia.


Liczba wyświetleń: 240

Ostatnio przeglądane: 2024-04-14 22:36:49

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy