Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Świętochłowice 1 dr. Antoniego Bukowego 21


PNA placówki: 41-605
Miejscowość: Świętochłowice
Ulica: dr. Antoniego Bukowego 21
Gmina: Świętochłowice
Powiat: Świętochłowice
Województwo: śląskie

Sprawdź godziny otwarcia Poczty Polskiej w Świętochłowice oraz dane adresowe placówki. Dowiedz się więcej o usługach Poczty Polskiej w Świętochłowice.

Poczta Świętochłowice oferowane usługi

Placówka poczty w miejscowości Świętochłowice oferuje szereg usług takich jak wysyłka listów, paczek czy przesyłek. Masz pewność, że wysyłając z poczty polskiej w miejscowości Świętochłowice twoja paczka dojdzie w idealnym stanie do nadawcy. Oprócz tego Poczta Polska Świętochłowice oferuje również usługi takie jak skrytki pocztowe, przyjmowanie przekazów pieniężnych czy obsługę korespondencji firmowej. Możesz również zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Wszystko to sprawia, że placówka poczty w mieście Świętochłowice to miejsce, w którym możesz załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Świętochłowice

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Świętochłowice są takie same przez cały tydzień. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych odgórnie. Jest to dość standardowy harmonogram godzin pracy poczty polskiej w Świętochłowice, który pozwala na załatwienie wszystkich spraw pocztowych w ciągu dnia. Należy jednak pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia jednostki, jaką jest Poczta Polska Świętochłowice mogą ulec zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadaj paczkę bez wychodzenia z domu w mieście Świętochłowice

Nie musisz już wychodzić z domu, by nadać przesyłkę w Warszawie. Dzięki elektronicznym usługom Poczty Polskiej takim jak eNadawca możesz wysłać paczkę bez konieczności odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je do paczki, a następnie przekaż je kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Świętochłowice. Dzięki systemowi eMonitoring, będziesz mógł śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Świętochłowice

Poczta w miejscowości Świętochłowice umożliwia śledzenie przesyłek poprzez stronę internetową poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić swój numer kodu przewozowego, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. W przypadku gdy system nie zwróci żadnych danych, problemem może być błędne wprowadzenie ciągu znaków. Gdy kod jest wpisany poprawnie, użytkownik będzie w stanie dowiedzieć się więcej o historii zdarzeń określonej przesyłki.


Liczba wyświetleń: 312

Ostatnio przeglądane: 2024-07-20 14:51:47

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy