Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Świnoujście 1 Norberta Barlickiego 17


PNA placówki: 72-602
Miejscowość: Świnoujście
Ulica: Norberta Barlickiego 17
Gmina: Świnoujście
Powiat: Świnoujście
Województwo: zachodniopomorskie

Poczta Polska w Świnoujście. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Świnoujście usługi

W budynku poczty Świnoujście możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Świnoujście zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Świnoujście, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Świnoujście obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Świnoujście godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Świnoujście możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Świnoujście są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Przed wysłaniem paczki klient powinien wypełnić ją odpowiednimi danymi osobowymi swoimi oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Informacje niezbędne do nadania paczki

Nadając paczkę z pomocą Poczty Polskiej, klient powinien podać adres docelowy oraz adres nadawcy, wraz z kodami pocztowymi. Poczta Polska oferuję również usługę śledzenia paczek, dzięki czemu każdy klient ma możliwość monitorowania przesyłki w czasie rzeczywistym. System poczty gromadzi informacje gdzie aktualnie znajdują się paczki w drodze pomiędzy adresatem i odbiorcą.


Liczba wyświetleń: 345

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 13:11:44

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy