Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Tarnobrzeg 1 Sokola 3 A


PNA placówki: 39-400
Miejscowość: Tarnobrzeg
Ulica: Sokola 3 A
Gmina: Tarnobrzeg
Powiat: Tarnobrzeg
Województwo: podkarpackie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Tarnobrzeg | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Tarnobrzeg

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Tarnobrzeg oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Tarnobrzeg zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Tarnobrzeg godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Tarnobrzeg są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Tarnobrzeg jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę pocztową?

Osoby zainteresowanie nadaniem paczki do 10 kilogramów w miejscowości [miasto] mogą skorzystać z usług dowolnie wybranej placówki poczty. Do nadania przesyłki konieczne będzie jej poprawne zaadresowanie, a także wniesienie stosownej opłaty. Aktualny koszt nadania paczki można sprawdzić w cenniku poczty polskiej. Trzeba również pamiętać, że maksymalna suma wymiarów paczki nie może przekroczyć 300 cm.

Poczta Polska sprawdź swoją paczkę

Każda z nadanych paczek ma możliwość sprawdzenia, jaką drogę już przebyła. Opcja udostępniona przez placówkę poczty w Tarnobrzeg dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl. Użytkownicy mogą wprowadzić numer przesyłki otrzymany wraz z potwierdzeniem nadania, by wyświetlić pełną historię zdarzeń.


Liczba wyświetleń: 473

Ostatnio przeglądane: 2024-02-29 18:43:29

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy