Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Chełmno 1 Młyńska 7


PNA placówki: 86-202
Miejscowość: Chełmno
Ulica: Młyńska 7
Gmina: Chełmno
Powiat: chełmiński
Województwo: kujawsko-pomorskie

Poczta Polska w Chełmno. Godziny otwarcia placówki w Chełmno i dane adresowe.

Poczta Polska Chełmno usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Chełmno uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Chełmno zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Chełmno Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Chełmno działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Chełmno godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane nadawcy i adresata

Tylko dzięki dobremu uzupełnieniu danych nadawcy oraz adresata możliwe jest wysłanie paczki. Do jednych z ważniejszych danych należą kody pocztowe. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl są one bardzo łatwe i szybkie do odnalezienia.

Przebyta droga przesyłki Poczta Polska

Możliwe jest sprawdzenie jaką drogę przebyła nadana paczka, za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Poprzez odpowiednią zakładkę punkt poczty w miejscowości Chełmno daje możliwość sprawdzenia poszczególnych etapów na trasie od nadawcy do odbiorcy. W tym celu należy wprowadzić numer przesyłki, który może składać się z 19 cyfr lub kombinacji liter i cyfr różnej długości.


Liczba wyświetleń: 324

Ostatnio przeglądane: 2024-05-26 13:55:21

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy