Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Trzcinica k. Kępna Pocztowa 8


PNA placówki: 63-620
Miejscowość: Trzcinica
Ulica: Pocztowa 8
Gmina: Trzcinica
Powiat: kępiński
Województwo: wielkopolskie

Sprawdź godziny otwarcia Poczty Polskiej w Trzcinica oraz dane adresowe placówki. Dowiedz się więcej o usługach Poczty Polskiej w Trzcinica.

Poczta Trzcinica oferowane usługi

Placówka poczty w miejscowości Trzcinica oferuje szereg usług takich jak wysyłka listów, paczek czy przesyłek. Masz pewność, że wysyłając z poczty polskiej w miejscowości Trzcinica twoja paczka dojdzie w idealnym stanie do nadawcy. Oprócz tego Poczta Polska Trzcinica oferuje również usługi takie jak skrytki pocztowe, przyjmowanie przekazów pieniężnych czy obsługę korespondencji firmowej. Możesz również zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Wszystko to sprawia, że placówka poczty w mieście Trzcinica to miejsce, w którym możesz załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Trzcinica

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Trzcinica są takie same przez cały tydzień. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych odgórnie. Jest to dość standardowy harmonogram godzin pracy poczty polskiej w Trzcinica, który pozwala na załatwienie wszystkich spraw pocztowych w ciągu dnia. Należy jednak pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia jednostki, jaką jest Poczta Polska Trzcinica mogą ulec zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać przesyłkę w mieście Trzcinica?

W celu nadania przesyłki na terenie miasta Trzcinica można skorzystać z trzech różnych metod:

  • elektroniczny nadawca Poczty Polskiej,
  • wysyłka w Żabce,
  • metoda tradycyjna.

Aby nadać paczkę metodą tradycyjną, trzeba przygotować adres punktu odbioru i umieścić go na paczce. Następnie należy udać się do najbliższej placówki pocztowej w miejscowości Trzcinica i dopełnić wszelkich formalności przy wyznaczonym okienku. Koniecznym będzie poniesienie opłaty zależnej od rozmiaru paczki.

Monitoring Poczta Polska Trzcinica

Aby monitorować etapy przemieszczania się nadanej przesyłki, wystarczy skorzystać z narzędzi oferowanych przez oficjalną witrynę Poczty Polskiej. Po wprowadzeniu numeru przewozowego w przeznaczone do tego pole, system wyświetli ostatnie punkty pocztowe, w jakich znajdywała się paczka. Alternatywnie może ukazać się także sortownia przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek nadanych w mieście Trzcinica jest więc proste i wygodne.


Liczba wyświetleń: 110

Ostatnio przeglądane: 2023-09-25 16:38:53

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy