Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Trzebnica Ignacego Daszyńskiego 20


PNA placówki: 55-101
Miejscowość: Trzebnica
Ulica: Ignacego Daszyńskiego 20
Gmina: Trzebnica
Powiat: trzebnicki
Województwo: dolnośląskie

Poczta Polska Trzebnica – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Trzebnica

Usługi Poczty Polskiej w mieście Trzebnica

Poczta Polska w mieście Trzebnica jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Trzebnica stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Trzebnica to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Trzebnica jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Trzebnica godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Trzebnica działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Trzebnica mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Trzebnica, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Przed wysłaniem paczki klient powinien wypełnić ją odpowiednimi danymi osobowymi swoimi oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Kontrola przesyłki Poczta Polska

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl poczta w mieście Trzebnica umożliwia klientowi możliwość sprawdzenia aktualnej lokalizacji swojej paczki. Ma więc możliwość kontrolowania ilości pozostałej drogi do odbiorcy. Pozwala to określić planowany czas doręczenia, co jest szczególnie ważne dla osób prowadzących działalność związaną z handlem przez Internet.


Liczba wyświetleń: 184

Ostatnio przeglądane: 2023-09-30 10:14:42

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy