Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Trzemeśnia 226


PNA placówki: 32-425
Miejscowość: Trzemeśnia 226
Gmina: Myślenice
Powiat: myślenicki
Województwo: małopolskie

Poczta Polska w Trzemeśnia - szeroki wybór usług i atrakcyjne ceny. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Poczta Polska Trzemeśnia dostępne usługi

Oddział Poczty Polskiej, który znajduje się w mieście Trzemeśnia daje klientom możliwość wysyłki listów, paczek oraz przesyłek. . Istnieje także możliwość zrealizowania przelewu krajowego lub międzynarodowego i opłacenia rachunków. Placówki Poczty Polskiej stale poszerzają swoje usługi.

Poczta Trzemeśnia godziny otwarcia

Placówka Poczty Polskiej Trzemeśnia jest otwarta w godzinach umożliwiających wszystkim załatwienie spraw pocztowych w dogodnym dla siebie momencie. W ciągu tygodnia godziny otwarcia Poczty Polskiej Trzemeśnia są takie same i trwają dość długo, dzięki czemu każdy ma szansę załatwić swoje sprawy pocztowe. Należy jednak pamiętać, że w dni poprzedzające święta oraz w soboty godziny otwarcia mogą być inne niż w pozostałe dni robocze, dlatego zaleca się kontakt z placówką w celu sprawdzenia aktualnych godzin otwarcia. Dzięki temu będziecie mogli zaplanować swoje wizyty tak, aby były one dla Was najwygodniejsze.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać przesyłkę w mieście Trzemeśnia?

W celu nadania przesyłki na terenie miasta Trzemeśnia można skorzystać z trzech różnych metod:

  • elektroniczny nadawca Poczty Polskiej,
  • wysyłka w Żabce,
  • metoda tradycyjna.

Aby nadać paczkę metodą tradycyjną, trzeba przygotować adres punktu odbioru i umieścić go na paczce. Następnie należy udać się do najbliższej placówki pocztowej w miejscowości Trzemeśnia i dopełnić wszelkich formalności przy wyznaczonym okienku. Koniecznym będzie poniesienie opłaty zależnej od rozmiaru paczki.

E-monitoring paczki

Każda osoba, która nadała paczkę ma możliwość bezpośredniego sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się nadana paczka. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki w odpowiedniej zakładce serwisu pocztowego. Dzięki tej usłudze szybko i łatwo nadawca może śledzić postępy w przesyłce oraz być na bieżąco z jej lokalizacją. Warto pamiętać, że przesyłki krajowe można śledzić w większym zakresie niż zagraniczne. Numer paczki wysłanej poza Polskę zwróci w systemie informacje jedynie o dniu nadania i doręczenia przesyłki.


Liczba wyświetleń: 241

Ostatnio przeglądane: 2024-02-26 23:09:02

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy