Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Ustrzyki Dolne 29 Listopada 29


PNA placówki: 38-700
Miejscowość: Ustrzyki Dolne
Ulica: 29 Listopada 29
Gmina: Ustrzyki Dolne
Powiat: bieszczadzki
Województwo: podkarpackie

Poczta Polska w Ustrzyki Dolne - szybka i niezawodna usługa dostarczania przesyłek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Ustrzyki Dolne Poczta Polska wszystkie dostępne usługi

Klient skorzystać może z usług takich jak wysłanie listów, paczek, a także przesyłek na poczcie w punkcie w miejscowości Ustrzyki Dolne. Każda niezbędna informacja dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Ustrzyki Dolne godziny otwarcia

Poczta Polska Ustrzyki Dolne działa w podobnych godzinach od poniedziałku do piątku. Natomiast godziny otwarcia Poczty Polskiej Ustrzyki Dolne w soboty mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia. Z tego względu kontakt bezpośrednio z placówką pocztową Ustrzyki Dolne może okazać się pomocny. Warto pamiętać, że Poczta Polska Ustrzyki Dolne godziny otwarcia może aktualizować i dostosowywać do potrzeb klientów korzystających z usług.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba, która chce nadać paczkę, powinna najpierw dobrze uzupełnić dane osobowe osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku kodu pocztowego, paczka nie może zostać nadana. Dostępne kody znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl.

Przebyta droga przesyłki Poczta Polska

Możliwe jest sprawdzenie jaką drogę przebyła nadana paczka, za pomocą strony poczta-polska.info.pl. Poprzez odpowiednią zakładkę punkt poczty w miejscowości Ustrzyki Dolne daje możliwość sprawdzenia poszczególnych etapów na trasie od nadawcy do odbiorcy. W tym celu należy wprowadzić numer przesyłki, który może składać się z 19 cyfr lub kombinacji liter i cyfr różnej długości.


Liczba wyświetleń: 193

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 18:29:52

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy