Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Chorzele Krzynowłoga Mała Przasnyska 3


PNA placówki: 06-316
Miejscowość: Krzynowłoga Mała
Ulica: Przasnyska 3
Gmina: Krzynowłoga Mała
Powiat: przasnyski
Województwo: mazowieckie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Krzynowłoga Mała | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Krzynowłoga Mała

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Krzynowłoga Mała oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Krzynowłoga Mała zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Krzynowłoga Mała godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Krzynowłoga Mała są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Krzynowłoga Mała jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Krzynowłoga Mała trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Gdzie jest paczka?

Możliwość śledzenia przesyłek Poczty Polskiej jest oferowana wszystkim klientom spółki dzięki systemom trackingowym. Wystarczy przejść do zakładki śledź przesyłkę i wprowadzić numer przewozowy, by wyświetlić ostatnie lokalizacje nadanej paczki. Możliwe jest również oszacowanie czasu dostarczenia przesyłki do punktu docelowego. Śledzenie paczek jest bardzo przydatne, szczególnie dla właścicieli sklepów internetowych. Czas doręczenia przesyłki i możliwość udzielenia informacji o aktualnej lokalizacji paczki znacząco wpływa na ocenę sklepu.


Liczba wyświetleń: 452

Ostatnio przeglądane: 2024-07-13 03:10:59

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy