Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Warszawa 94 Warszawa (Wawer) Panny Wodnej 46/48


PNA placówki: 04-835
Miejscowość: Warszawa (Wawer)
Ulica: Panny Wodnej 46/48
Gmina: Warszawa
Powiat: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Szybko i skutecznie wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Warszawa (Wawer). Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Wszystkie dostępne usługi Poczta Polska Warszawa (Wawer)

Usługi, jakie dostępne są w punkcie poczty w mieście Warszawa (Wawer) to głównie wysyłka paczek, przesyłek, a także listów. W celu zdobycia większej ilości informacji warto jest skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Warszawa (Wawer) godziny otwarcia

Godziny otwarcia poczty Warszawa (Wawer) pozostają najczęściej niezmienne w dni robocze od poniedziałku do piątku, jednak nie jest to odgórnie ustaloną regułą. Harmonogram pracy poczty Warszawa (Wawer) jest taki sam we wszystkie dni tygodnia, z wyjątkiem świąt. Należy jednak pamiętać, że w niektórych sytuacjach godziny otwarcia poczty Warszawa (Wawer) mogą ulec zmianie na jeden lub kilka dni, zazwyczaj przed ważnymi świętami. Biorąc pod uwagę ten fakt, przed osobistą wizytą w placówce, jaką jest Poczta Polska Warszawa (Wawer) godziny otwarcia powinny być sprawdzone przez petenta.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba, która chce nadać paczkę, powinna najpierw dobrze uzupełnić dane osobowe osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku kodu pocztowego, paczka nie może zostać nadana. Dostępne kody znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie przesyłek pocztowych online

Dzięki stronie internetowej poczta-polska.info.pl placówka pocztowa w mieście Warszawa (Wawer) umożliwia klientowi śledzenie swojej paczki. Warto więc skorzystać z tej opcji. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki otrzymany przy nadawaniu. Jeżeli system nie wykrył danego numeru, należy zweryfikować poprawność wprowadzonych danych. Ze względu na długość otrzymanego numeru pomyłki przy jego wprowadzaniu mogą mieć miejsce w znaczącej skali.


Liczba wyświetleń: 317

Ostatnio przeglądane: 2024-03-02 05:16:29

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy