Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Wesoła k. Dynowa 55


PNA placówki: 36-233
Miejscowość: Wesoła 55
Gmina: Nozdrzec
Powiat: brzozowski
Województwo: podkarpackie

Poczta Polska w Wesoła. Godziny otwarcia placówki w Wesoła i dane adresowe.

Poczta Polska Wesoła usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Wesoła uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Wesoła zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Wesoła Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Wesoła działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Wesoła godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie niezbędne dane

Przed oddaniem paczki kurierowi, należy ją odpowiednio zaadresować, uzupełniając danymi swoimi oraz odbiorcy paczki. Jeśli nie pamiętamy, kodu pocztowego nic nie szkodzi, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie przesyłek pocztowych Wesoła

Chcesz dowiedzieć się, gdzie jest Twoja paczka? Dzięki usługom Poczty Polskiej w mieście Wesoła jest to możliwe! Wystarczy wpisać posiadany numer przewozowy w odpowiedniej zakładce, by poznać aktualną lokalizację paczki. Warto zwrócić uwagę na fakt, że użytkownicy mogą ustalić jedynie ostatni punkt pocztowy lub sortownię, w której pojawiła się paczka. Nie można śledzić trasy na bieżąco. Sprawa utrudnia się również w przypadku przesyłek zagranicznych. Gdy wpisanie numeru przewozowego nie zwróci oczekiwanego wyniku, konieczne będzie skorzystanie z systemu zagranicznej instytucji pocztowej.


Liczba wyświetleń: 220

Ostatnio przeglądane: 2024-05-20 21:51:49

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy