Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Wicimice 27


PNA placówki: 72-310
Miejscowość: Wicimice 27
Gmina: Płoty
Powiat: gryficki
Województwo: zachodniopomorskie

W Wicimice znajdziesz wiele placówek Poczty Polskiej. Sprawdź aktualne godziny otwarcia, dane adresowe i cennik.

Poczta Polska Wicimice – usługi

Dzięki punktowi poczty w mieście Wicimice klient ma możliwość nadania listu, paczki, bądź nawet przesyłki pocztowej. W celu uzyskania dodatkowych informacji o cenniku danych usług, warto sprawdzić stronę poczta-polska.info.pl. Dodatkowo Poczta Polska Wicimice oferuje swoim klientom możliwość zakupu artykułów papierniczych, a także pocztówek czy innych pamiątek.

Poczta Polska Wicimice godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Wicimice najczęściej pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Oznacza to, że placówka jest otwarta w tych samych godzinach przez cały tydzień roboczy, co umożliwia klientom realizację swoich spraw w dogodnym dla nich czasie. W soboty natomiast godziny otwarcia mogą ulec zmianie i być krótsze niż w pozostałe dni tygodnia. Dlatego też, planując wizytę w Poczcie Polskiej Wicimice w sobotę, warto sprawdzić aktualny harmonogram pracy.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Niezbędne dane Poczta Polska

Przed wysłaniem czegokolwiek z poczty w mieście Wicimice trzeba znać dane swoje oraz odbiorcy przesyłki. Jeśli chodzi o kody pocztowe to są one udostępnione na stronie poczta-polska.info.pl.

Gdzie jest paczka?

Możliwość śledzenia przesyłek Poczty Polskiej jest oferowana wszystkim klientom spółki dzięki systemom trackingowym. Wystarczy przejść do zakładki śledź przesyłkę i wprowadzić numer przewozowy, by wyświetlić ostatnie lokalizacje nadanej paczki. Możliwe jest również oszacowanie czasu dostarczenia przesyłki do punktu docelowego. Śledzenie paczek jest bardzo przydatne, szczególnie dla właścicieli sklepów internetowych. Czas doręczenia przesyłki i możliwość udzielenia informacji o aktualnej lokalizacji paczki znacząco wpływa na ocenę sklepu.


Liczba wyświetleń: 229

Ostatnio przeglądane: 2024-02-28 03:02:14

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy