Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Wieluń 1 Biała Druga 4 C


PNA placówki: 98-350
Miejscowość: Biała Druga 4 C
Gmina: Biała
Powiat: wieluński
Województwo: łódzkie

Poczta Polska w Biała Druga. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Biała Druga usługi

W budynku poczty Biała Druga możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Biała Druga zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Biała Druga, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Biała Druga obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Biała Druga godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Biała Druga możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Biała Druga są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Klient, chcąc wysłać paczkę z punktu poczty polskiej Biała Druga powinien znać dane swoje oraz odbiorcy. Każdykod pocztowy dostępny jest na stronie poczta-polska.info.pl. Z tego względu w razie wątpliwości wystarczy podać adres i miejscowość, do której ma trafić przesyłka, by ustalić jaki kod pocztowy mu odpowiada.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Biała Druga

Każda paczka lub przesyłka nadana z placówki poczty w mieście Biała Druga może być śledzona. Poczta Polska umożliwia monitoring paczek przekazywanych między sortowniami. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl odbiorca ma możliwość sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się jego paczka. Udostępnione przez Pocztę Polską śledzenie paczek jest szczególnie istotne dla osób odbierających pakunek w placówce poczty Biała Druga.


Liczba wyświetleń: 372

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:41:21

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy