Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Więcbork Sypniewo 29 Stycznia 36a


PNA placówki: 89-422
Miejscowość: Sypniewo
Ulica: 29 Stycznia 36a
Gmina: Więcbork
Powiat: sępoleński
Województwo: kujawsko-pomorskie

Poczta Polska w Sypniewo. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Sypniewo usługi

W budynku poczty Sypniewo możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Sypniewo zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Sypniewo, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Sypniewo obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Sypniewo godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Sypniewo możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Sypniewo są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Elektroniczne usługi Poczty Polskiej w mieście Sypniewo

Chcesz nadać przesyłkę w Sypniewo bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że skorzystasz z elektronicznych usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest eNadawca, czyli system umożliwiający wysyłanie paczek bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy wprowadzić dane w internetowym formularzu, wydrukować i przykleić je na paczkę. Kolejnym krokiem będzie przekazanie ich kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Sypniewo. Od tej pory możliwym będzie śledzenie paczki za pomocą systemu eMonitoring.

Gdzie jest moja paczka?

Aby dowiedzieć się, gdzie aktualnie znajduje się nadana przesyłka, wystarczy skorzystać z systemu opracowanego przez pocztę polską. Wprowadzając numer przesyłki otrzymany przy nadawaniu, użytkownik otrzyma wszelkie informacje na temat zdarzeń dotyczących nadanej paczki. W ten sposób możliwym będzie również ustalenie, czy paczka dotarła już do odbiorcy.


Liczba wyświetleń: 226

Ostatnio przeglądane: 2024-02-29 00:26:16

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy