Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Wisznice Warszawska 1


PNA placówki: 21-580
Miejscowość: Wisznice
Ulica: Warszawska 1
Gmina: Wisznice
Powiat: bialski
Województwo: lubelskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Wisznice | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Wisznice

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Wisznice oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Wisznice zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Wisznice godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Wisznice są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Wisznice jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane

Chcąc nadać paczkę, należy znać dane swoje oraz osoby, do której paczka ma być dostarczona. W przypadku gdy kod pocztowy nie jest znany nadawcy, może odnaleźć go na stronie poczta-polska.info.pl.

Gdzie jest moja paczka?

Aby dowiedzieć się, gdzie aktualnie znajduje się nadana przesyłka, wystarczy skorzystać z systemu opracowanego przez pocztę polską. Wprowadzając numer przesyłki otrzymany przy nadawaniu, użytkownik otrzyma wszelkie informacje na temat zdarzeń dotyczących nadanej paczki. W ten sposób możliwym będzie również ustalenie, czy paczka dotarła już do odbiorcy.


Liczba wyświetleń: 310

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 03:40:57

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy