Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Wodzisław Śląski ks. płk. Wilhelma Kubsza 4


PNA placówki: 44-300
Miejscowość: Wodzisław Śląski
Ulica: ks. płk. Wilhelma Kubsza 4
Gmina: Wodzisław Śląski
Powiat: wodzisławski
Województwo: śląskie

Poczta Polska Wodzisław Śląski – aktualne godziny otwarcia placówki, dane adresowe, informacje na temat usług Poczty Polskiej Wodzisław Śląski

Usługi Poczty Polskiej w mieście Wodzisław Śląski

Poczta Polska w mieście Wodzisław Śląski jest placówką oferującą usługi takie jak wysyłka listów, paczek czy też przesyłek. Placówka pocztowa to gwarancja bezpiecznego dostarczenia korespondencji. Szeroka gama usług w placówce, jaką jest Poczta Polska Wodzisław Śląski stanowi element, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z oferty.

Poczta Polska Wodzisław Śląski to nie tylko wysyłanie listów czy paczek. W tej jednostce można również zakupić prezenty okolicznościowe czy przybory biurowe. Placówka Poczty Polskiej w miejscowości Wodzisław Śląski jest jednostką dostępną jedynie w wybranych godzinach.

Poczta Polska Wodzisław Śląski godziny otwarcia

Przez wszystkie dni robocze placówka Poczty Polskiej Wodzisław Śląski działa i prowadzi obsługę klientów. Oczywiście w niektóre dni w roku godziny otwarcia Poczty Polskiej Wodzisław Śląski mogą ulec zmianie ze względu na występujące w tygodniu święta. Chcąc uzyskać aktualnie informacje na temat harmonogramu pracy placówki pocztowej Wodzisław Śląski, są one dostępne telefoniczne przez infolinię dla zainteresowanych.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadanie przesyłki Poczta Polska

Wyróżnia się kilka metod nadawania przesyłek z wykorzystaniem usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest nadawanie online w aplikacji "Nadaj przesyłkę". Wystarczy uzupełnić formularz, wydrukować przygotowaną etykietę i umieścić ją na paczce. Następnie należy wybrać jedną z wielu placówek poczty w mieście [miasto] i opłacić należności. Przygotowanie wysyłki w ten sposób oszczędza czas klientów i zwiększa komfort korzystania z usług Poczty Polskiej.

Poczta Polska monitoruj swoją paczkę

Aby móc sprawdzić drogę swojej paczki z punktu w miejscowości Wodzisław Śląski, dobrym pomysłem będzie odwiedzenie strony poczta-polska.info.pl. W odpowiedniej zakładce znajdują się wszystkie potrzebne informacje na temat przesyłki poczty polskiej. Aby je wyświetlić, należy wprowadzić swój numer otrzymany wraz z potwierdzeniem nadania. System zwróci wtedy pełny zestaw zdarzeń dotyczących danej paczki lub listu poleconego.


Liczba wyświetleń: 674

Ostatnio przeglądane: 2024-02-28 18:07:08

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy