Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Chwałkowo Kościelne 45


PNA placówki: 63-130
Miejscowość: Chwałkowo Kościelne 45
Gmina: Książ Wielkopolski
Powiat: śremski
Województwo: wielkopolskie

Poczta Polska w Chwałkowo Kościelne. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Chwałkowo Kościelne usługi

W budynku poczty Chwałkowo Kościelne możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Chwałkowo Kościelne zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Chwałkowo Kościelne, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Chwałkowo Kościelne obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Chwałkowo Kościelne godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Chwałkowo Kościelne możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Chwałkowo Kościelne są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Celem wysłania paczki z punktu w Chwałkowo Kościelne należy najpierw odpowiednio ją zaadresować, umieszczając dane nadawcy oraz odbiorcy. Wszystkie przydatne informacje zostały umieszczone na stronie.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska

Poczta w mieście Chwałkowo Kościelne daje klientowi za pomocą strony poczta-polska.info.pl możliwość sprawdzenia trasy, którą przebyła nadana przesyłka. Aby to sprawdzić, wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i kierować się instrukcjami zamieszczonymi na stronie. Konieczne będzie wprowadzenie numeru przesyłki, który jest unikalny dla każdej paczki w systemie. Jeżeli nie pojawią się żadne informacje, należy zweryfikować poprawność przepisanych znaków.


Liczba wyświetleń: 320

Ostatnio przeglądane: 2024-07-14 07:49:39

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy