Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Zakopane Władysława Zamoyskiego 1 C


PNA placówki: 34-505
Miejscowość: Zakopane
Ulica: Władysława Zamoyskiego 1 C
Gmina: Zakopane
Powiat: tatrzański
Województwo: małopolskie

Szybko i sprawnie - usługi Poczty Polskiej w Zakopane. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Wszystkie oferowane usługi Poczta Polska Zakopane

Dzięki placówce poczty mieszczącej się Zakopane możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta Zakopane daje gwarancje szybkiego dostarczenia poczty do odbiorcy. Usługi, jakie oferuje Poczta Polska Zakopane nie ograniczają się jedynie dostarczania listów i paczek. Stacjonarnie w placówce można również opłacić rachunki, a także dokonać zakupu artykułów biurowych czy prezentów.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Zakopane

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Zakopane są dostosowane do potrzeb klientów. W celu potwierdzenia aktualnych godzin otwarcia zaleca się kontakt z placówką. Standardowo w dni od poniedziałku do piątku Poczta Polska Zakopane działa w takich samych godzinach. Wyjątek mogą stanowić dni przedświąteczne. Jeżeli Poczta Polska Zakopane zmieni godziny otwarcia w konkretnym dniu, stosowna informacja zostanie opublikowana przez pracowników placówki.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska Zakopane przydatne dane do wysyłki

Zanim wyśle się paczkę, należy uprzednio dobrze ją zaadresować wpisująca dane swoje oraz odbiorcy. Wszystkie potrzebne kody pocztowe udostępnione są na stronie poczta-polska.info.pl

E-monitoring paczki

Każda osoba, która nadała paczkę ma możliwość bezpośredniego sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się nadana paczka. Wystarczy wprowadzić numer przesyłki w odpowiedniej zakładce serwisu pocztowego. Dzięki tej usłudze szybko i łatwo nadawca może śledzić postępy w przesyłce oraz być na bieżąco z jej lokalizacją. Warto pamiętać, że przesyłki krajowe można śledzić w większym zakresie niż zagraniczne. Numer paczki wysłanej poza Polskę zwróci w systemie informacje jedynie o dniu nadania i doręczenia przesyłki.


Liczba wyświetleń: 225

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 16:24:34

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy