Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Złocieniec 1 Wierzchowo Orła Białego Pl. 1


PNA placówki: 78-530
Miejscowość: Wierzchowo
Ulica: Orła Białego Pl. 1
Gmina: Wierzchowo
Powiat: drawski
Województwo: zachodniopomorskie

Poczta Polska w Wierzchowo - szybka i niezawodna usługa dostarczania przesyłek. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Wierzchowo Poczta Polska wszystkie dostępne usługi

Klient skorzystać może z usług takich jak wysłanie listów, paczek, a także przesyłek na poczcie w punkcie w miejscowości Wierzchowo. Każda niezbędna informacja dostępna jest na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Wierzchowo godziny otwarcia

Poczta Polska Wierzchowo działa w podobnych godzinach od poniedziałku do piątku. Natomiast godziny otwarcia Poczty Polskiej Wierzchowo w soboty mogą być inne niż w pozostałe dni tygodnia. Z tego względu kontakt bezpośrednio z placówką pocztową Wierzchowo może okazać się pomocny. Warto pamiętać, że Poczta Polska Wierzchowo godziny otwarcia może aktualizować i dostosowywać do potrzeb klientów korzystających z usług.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Elektroniczne usługi Poczty Polskiej w mieście Wierzchowo

Chcesz nadać przesyłkę w Wierzchowo bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że skorzystasz z elektronicznych usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest eNadawca, czyli system umożliwiający wysyłanie paczek bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy wprowadzić dane w internetowym formularzu, wydrukować i przykleić je na paczkę. Kolejnym krokiem będzie przekazanie ich kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Wierzchowo. Od tej pory możliwym będzie śledzenie paczki za pomocą systemu eMonitoring.

Śledź swoją przesyłkę Poczta Polska Wierzchowo

Chcąc wiedzieć, gdzie aktualnie znajduje się paczka, poczta w mieście Wierzchowo daje możliwość jej monitoringu. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl istnieje opcja sprawdzenia położenia paczki w odpowiedniej zakładce. Po podaniu numeru przesyłki, system zwróci historię zdarzeń, które jej dotyczą. Gdy nie uda się uzyskać żadnych informacji, użytkownik powinien upewnić się, że przepisany ciąg znaków jest poprawny.


Liczba wyświetleń: 260

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 03:10:42

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy