Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska Dział Ekspedycyjno-Rozdzielczy w Radzyniu Podlaskim Radzyń Podlaski Jarosława Dąbrowskiego 18


PNA placówki: 21-300
Miejscowość: Radzyń Podlaski
Ulica: Jarosława Dąbrowskiego 18
Gmina: Radzyń Podlaski
Powiat: radzyński
Województwo: lubelskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Radzyń Podlaski - sprawdź aktualne godziny otwarcia i dane adresowe placówki.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Polska Radzyń Podlaski

Punkt Poczty Polskiej funkcjonujący w mieście Radzyń Podlaski umożliwia klientowi wysyłkę listów, paczek czy przesyłek. Wszystkie potrzebne informacje zostały umieszczone na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Radzyń Podlaski godziny otwarcia

Standardowe godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Radzyń Podlaski pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jednak warto pamiętać, że te godziny mogą ulec zmianie w poszczególne dni. Aby upewnić się co do aktualnego harmonogramu pracy, można skontaktować się z placówką telefonicznie. Poczta Polska Radzyń Podlaski telefon obsługuje w czasie godzin otwarcia placówki.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak zaadresować list?

Aby zaadresować kopertę, potrzebne będzie wprowadzenie danych nadawcy oraz odbiorcy. Dane odbiorcy umieszcza się w prawym dolnym rogu listu, a nadawcy w lewym górnym rogu. Dane adresowe składają się z imienia i nazwiska, ulicy wraz z numerem mieszkania, kodu pocztowego i miejscowości. Sprawdź, jaki kod pocztowy występuje pod wskazanym adresem na poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska kontrola przebytej drogi

Każda z wysłanych przesyłek może być kontrolowana, poprzez sprawdzenie przebytej drogi. Oddział w mieście Radzyń Podlaski daje możliwość sprawdzenia drogi przesyłki przy pomocy strony poczta-polska.info.pl. W tym celu użytkownik powinienw wpisać swój numer przesyłki w odpowiedniej zakładce. Po wyszukaniu informacji system zwróci wszystkie zdarzenia dotyczące danej przesyłki poczty polskiej. Możliwym jest także sprawdzenie paczki nadanej za granicę, ale zwrócone informacje będą ograniczone.


Liczba wyświetleń: 251

Ostatnio przeglądane: 2024-03-03 23:40:50

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy