Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Dobrzejewice Obrowo Aleja Lipowa 16


PNA placówki: 87-123
Miejscowość: Obrowo
Ulica: Aleja Lipowa 16
Gmina: Obrowo
Powiat: toruński
Województwo: kujawsko-pomorskie

Poczta Polska w Obrowo. Godziny otwarcia placówki w Obrowo i dane adresowe.

Poczta Polska Obrowo usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Obrowo uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Obrowo zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Obrowo Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Obrowo działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Obrowo godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie niezbędne dane

Chcąc nadać paczkę, należy znać dane swoje oraz osoby, do której paczka ma być dostarczona. W przypadku gdy kod pocztowy nie jest znany nadawcy, może odnaleźć go na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie paczek Poczta Polska

Poczta Polska umożliwia śledzenie paczek, co pozwala klientom na bieżące monitorowanie położenia swojej przesyłki. Warto pamiętać, że udostępnione informacje będą składały się z listy odwiedzonych przez paczkę sortowni oraz wszystkie pozostałe zdarzenia. Nie jest możliwe śledzenie paczki w czasie rzeczywistym.


Liczba wyświetleń: 856

Ostatnio przeglądane: 2024-05-25 12:18:32

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy