Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Dzierzgoń Odrodzenia 9


PNA placówki: 82-440
Miejscowość: Dzierzgoń
Ulica: Odrodzenia 9
Gmina: Dzierzgoń
Powiat: sztumski
Województwo: pomorskie

Poczta Polska w Dzierzgoń zapewnia szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź aktualne godziny otwarcia i informacje na temat dostępnych usług.

Poczta Polska w mieście Dzierzgoń

Placówki poczty polskiej oferują swoim klientom możliwość wysłania i nadania przesyłek, opłacenia rachunków na miejscu i wiele innych. Poczta stale poszerza swoje usługi, stawiając przede wszystkim na cyfryzację. W ten sposób korzystanie z usług poczty staje się możliwe nawet bez wychodzenia z domu.

Godziny otwarcia placówki pocztowej Dzierzgoń

Każda placówka pocztowa jest otwarta w optymalnych dla klienta godzinach, godziny mogą różnić się od siebie w różnych miejscowościach, w związku z czym warto wcześniej zasięgnąć informacji nt. godzin otwarcia placówki pocztowej w mieście Dzierzgoń.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane do wysyłki

Przed wcześniejszym wysłaniem paczki, konieczne jest wypełnienie formularza z danymi swoimi oraz adresata. Niezbędne są również kody pocztowe, które znajdziemy na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitoruj swoją paczkę – Poczta Polska Dzierzgoń

Poczta na terenie miasta Dzierzgoń daje możliwość sprawdzenia przebytej przez paczkę drogi. Warto skorzystać z tej opcji przez stronę poczta-polska.info.pl. Śledzenie paczek online jakie umożliwia Poczta Polska jest najczęściej stosowana przez odbiorców przesyłek. Zdarzają się jednak sytuacje, w których to nadawca chce sprawdzić gdzie jest paczka. Oczywiście Poczta Polska w Dzierzgoniu, umożliwia uzyskanie informacji na ten temat również nadawcom. Konieczne jest jedynie wpisanie numeru listu przewozowego.


Liczba wyświetleń: 910

Ostatnio przeglądane: 2024-07-15 09:24:31

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy