Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Elbląg 2 Milejewo Góra Maślana 4


PNA placówki: 82-310
Miejscowość: Milejewo
Ulica: Góra Maślana 4
Gmina: Milejewo
Powiat: elbląski
Województwo: warmińsko-mazurskie

Szybko i sprawnie - usługi Poczty Polskiej w Milejewo. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Wszystkie oferowane usługi Poczta Polska Milejewo

Dzięki placówce poczty mieszczącej się Milejewo możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta Milejewo daje gwarancje szybkiego dostarczenia poczty do odbiorcy. Usługi, jakie oferuje Poczta Polska Milejewo nie ograniczają się jedynie dostarczania listów i paczek. Stacjonarnie w placówce można również opłacić rachunki, a także dokonać zakupu artykułów biurowych czy prezentów.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Milejewo

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Milejewo są dostosowane do potrzeb klientów. W celu potwierdzenia aktualnych godzin otwarcia zaleca się kontakt z placówką. Standardowo w dni od poniedziałku do piątku Poczta Polska Milejewo działa w takich samych godzinach. Wyjątek mogą stanowić dni przedświąteczne. Jeżeli Poczta Polska Milejewo zmieni godziny otwarcia w konkretnym dniu, stosowna informacja zostanie opublikowana przez pracowników placówki.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki

Każda paczka musi posiadać dane nadawcy oraz odbiorcy. Osoba wysyłająca paczkę nie musi martwić się, że nie zna kodu pocztowego, ponieważ jest on dostępny na stronie poczta-polska.info.pl.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Milejewo

Każda paczka lub przesyłka nadana z placówki poczty w mieście Milejewo może być śledzona. Poczta Polska umożliwia monitoring paczek przekazywanych między sortowniami. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl odbiorca ma możliwość sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się jego paczka. Udostępnione przez Pocztę Polską śledzenie paczek jest szczególnie istotne dla osób odbierających pakunek w placówce poczty Milejewo.


Liczba wyświetleń: 348

Ostatnio przeglądane: 2024-04-17 14:03:06

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy