Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Pasłęk 1 Godkowo 18


PNA placówki: 14-407
Miejscowość: Godkowo 18
Gmina: Godkowo
Powiat: elbląski
Województwo: warmińsko-mazurskie

Poczta Polska w Godkowo. Godziny otwarcia placówki w Godkowo i dane adresowe.

Poczta Polska Godkowo usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Godkowo uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Godkowo zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Godkowo Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Godkowo działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Godkowo godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę pocztową?

Osoby zainteresowanie nadaniem paczki do 10 kilogramów w miejscowości [miasto] mogą skorzystać z usług dowolnie wybranej placówki poczty. Do nadania przesyłki konieczne będzie jej poprawne zaadresowanie, a także wniesienie stosownej opłaty. Aktualny koszt nadania paczki można sprawdzić w cenniku poczty polskiej. Trzeba również pamiętać, że maksymalna suma wymiarów paczki nie może przekroczyć 300 cm.

Monitorowanie paczek Poczta Polska Godkowo

Poczta Polska Godkowo umożliwia śledzenie nadanej przesyłki. Chcąc sprawdzić aktualne miejsce pobytu paczki należy skorzystać ze strony poczta-polska.info.pl. Warto dodać, że uzyskanie informacji na temat położenia przesyłki jest nieskomplikowane. Placówka, jaką jest Poczta Polska Godkowo na bieżąco aktualizuje informacje dotyczące dostarczonych i wysłanych przesyłek. Z tego względu klienci Poczty Polskiej mogą uzyskać dostęp do informacji całodobowo online.


Liczba wyświetleń: 60

Ostatnio przeglądane: 2023-03-25 09:34:38

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy