Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Garbatka-Letnisko Sieciechów Kozienicka 1


PNA placówki: 26-922
Miejscowość: Sieciechów
Ulica: Kozienicka 1
Gmina: Sieciechów
Powiat: kozienicki
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Sieciechów. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Sieciechów usługi

W budynku poczty Sieciechów możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Sieciechów zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Sieciechów, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Sieciechów obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Sieciechów godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Sieciechów możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Sieciechów są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie dane potrzebne do wysyłki

Klient, chcąc wysłać paczkę z punktu poczty polskiej Sieciechów powinien znać dane swoje oraz odbiorcy. Każdykod pocztowy dostępny jest na stronie poczta-polska.info.pl. Z tego względu w razie wątpliwości wystarczy podać adres i miejscowość, do której ma trafić przesyłka, by ustalić jaki kod pocztowy mu odpowiada.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska Sieciechów

Poczta Polska w miejscowości Sieciechów daje nam możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Zarówno odbiorca, jak i nadawca mogą przy pomocy strony poczta-polska.info.pl sprawdzić gdzie aktualnie przebywa paczka. Aby to zrobić, należy udać się na odpowiednią zakładkę na stronie poczta-polska.info.pl i wpisać numer listu przewozowego. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta jednostki Poczta Polska Sieciechów za pomocą dostępnych na stronie kanałów kontaktu.


Liczba wyświetleń: 261

Ostatnio przeglądane: 2024-05-24 17:38:52

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy