Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Zajezierze k. Dęblina 28 Pułku Artylerii Lekkiej 7A


PNA placówki: 26-921
Miejscowość: Zajezierze
Ulica: 28 Pułku Artylerii Lekkiej 7A
Gmina: Sieciechów
Powiat: kozienicki
Województwo: mazowieckie

Potrzebujesz skorzystać z usług Poczty Polskiej w Zajezierze? Sprawdź aktualne godziny otwarcia placówki oraz adres.

Usługi pocztowe Zajezierze

Placówka Poczty Zajezierze oferuje szereg usług takich jak wysyłka paczek, listów i przesyłek. Nawet najmniejsza paczka będzie dostarczona przez pocztę Zajezierze w nienagannym stanie.

Placówka pocztowa Zajezierze to również miejsce, w którym można zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Istnieje również możliwość skorzystania z usług takich jak przyjmowanie przekazów pieniężnych czy wymiana walut. Wszystko to sprawia, że Poczta Polska Zajezierze to miejsce, w którym można załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Zajezierze

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Zajezierze są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się, że placówka jest otwarta w danym momencie, zalecamy skontaktowanie się z nią w celu weryfikacji danych. Warto pamiętać, że godziny otwarcia Poczty Polskiej Zajezierze mogą ulec zmianie w zależności od sezonu lub specjalnych okoliczności. Dlatego też zawsze warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia przed wizytą w placówce.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska Zajezierze

W celu wysłania listu, paczki bądź przesyłki klient będzie potrzebował znać dane adresowe swoje oraz odbiorcy. Dokładny kod pocztowy nie musi być znany nadawcy, ponieważ dostępny jest on na stronie poczta-polska.info.pl. Brak podania tych kluczowych danych będzie skutkować zwróceniem paczki do nadawcy.

Śledzenie przesyłek Poczta Polska Zajezierze

Każda paczka lub przesyłka nadana z placówki poczty w mieście Zajezierze może być śledzona. Poczta Polska umożliwia monitoring paczek przekazywanych między sortowniami. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl odbiorca ma możliwość sprawdzenia gdzie aktualnie znajduje się jego paczka. Udostępnione przez Pocztę Polską śledzenie paczek jest szczególnie istotne dla osób odbierających pakunek w placówce poczty Zajezierze.


Liczba wyświetleń: 250

Ostatnio przeglądane: 2024-06-12 03:54:47

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy