Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Gdańsk 53 Kołobrzeska 5-7


PNA placówki: 80-323
Miejscowość: Gdańsk
Ulica: Kołobrzeska 5-7
Gmina: Gdańsk
Powiat: Gdańsk
Województwo: pomorskie

Dowiedz się, jakie usługi oferuje Poczta Polska w Gdańsk. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz jej adres.

Poczta Polska Gdańsk

Placówka pocztowa na terenie miasta Gdańsk zapewnia świadczenie usług doręczania przesyłek, listów i paczek na terenie całego kraju. Klient może również wysłać list z nadanym priorytetem lub poprzez kuriera.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej

Placówki pocztowe posiadają dogodne i elastyczne godziny pracy, aby zapewnić klientom możliwe jak najłatwiejsze i wygodne korzystanie z usług pocztowych. Przed odwiedzeniem placówki warto sprawdzić godziny otwarcia placówki.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Usługi elektroniczne Poczta Polska

Jeśli chcesz nadać paczkę w mieście Gdańsk bez wychodzenia z domu, elektroniczne usługi Poczty Polskiej są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Korzystając z eNadawcy, możesz wysłać paczkę bez potrzeby odwiedzenia placówki. Wypełnij formularz online, wydrukuj etykiety i przyklej je na paczkę, a następnie przekaż paczkę kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Gdańsk. Dzięki eMonitoringowi, możesz śledzić przesyłkę na każdym etapie.

Monitoring Poczta Polska Gdańsk

Aby monitorować etapy przemieszczania się nadanej przesyłki, wystarczy skorzystać z narzędzi oferowanych przez oficjalną witrynę Poczty Polskiej. Po wprowadzeniu numeru przewozowego w przeznaczone do tego pole, system wyświetli ostatnie punkty pocztowe, w jakich znajdywała się paczka. Alternatywnie może ukazać się także sortownia przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek nadanych w mieście Gdańsk jest więc proste i wygodne.


Liczba wyświetleń: 118

Ostatnio przeglądane: 2023-05-24 11:03:44

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy