Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Białogard 1 Chopina 30


PNA placówki: 78-210
Miejscowość: Białogard
Ulica: Chopina 30
Gmina: Białogard
Powiat: białogardzki
Województwo: zachodniopomorskie

Poczta Polska w Białogard. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Białogard usługi

W budynku poczty Białogard możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Białogard zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Białogard, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Białogard obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Białogard godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Białogard możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Białogard są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska wszystkie dane przydatne do wysyłki

Nadanie przesyłki z punktu poczty w mieście Białogard wymaga wcześniejszego jej zaadresowania. Należy uzupełnić ją o dane osobowe swoje oraz odbiorcy. Natomiast kody pocztowe znaleźć można na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitoring przesyłki Poczta Polska

Poczta Polska posiada usługę dostępną dla każdego klienta mająca na celu monitorowanie przesyłki. Opcja monitoringu jest możliwa na stronie poczta-polska.info.pl. Wystarczy wprowadzić posiadany kod przewozowy, by wyświetlić aktualne informacje o przesyłce. Jeżeli wprowadzony numer okaże się błędny lub w systemie nie zarejestrowano informacji na jego temat, użytkownik zostanie o tym powiadomiony odpowiednim komunikatem.


Liczba wyświetleń: 322

Ostatnio przeglądane: 2024-04-17 00:49:12

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy