Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Gdynia 1 Władysława IV 43


PNA placówki: 81-308
Miejscowość: Gdynia
Ulica: Władysława IV 43
Gmina: Gdynia
Powiat: Gdynia
Województwo: pomorskie

Poczta Polska w Gdynia. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Gdynia usługi

W budynku poczty Gdynia możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Gdynia zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Gdynia, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Gdynia obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Gdynia godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Gdynia możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Gdynia są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Wszystkie przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Nadanie paczki wymaga od klienta paru istotnych rzeczy. Przede wszystkim musi on znać adres swój oraz docelowy. Aby sprawdzić kody pocztowe, dobrym pomysłem jest odwiedzenie strony poczta-polska.info.pl.

Śledź paczkę Poczty Polskiej

Poczta Polska udostępnia swoim klientom opcję śledzenia przesyłek za pomocą systemów trackingowych. Aby skorzystać z tej usługi, należy przejść do odpowiedniej zakładki na stronie internetowej i wprowadzić numer przewozowy paczki, co pozwala na uzyskanie informacji o jej aktualnej lokalizacji oraz oszacowanie czasu dostarczenia. Jest to bardzo praktyczne dla właścicieli sklepów internetowych, ponieważ pozwala im na udzielanie klientom aktualnych informacji na temat przesyłek i ma bezpośredni wpływ na opinię o sklepie.


Liczba wyświetleń: 354

Ostatnio przeglądane: 2024-02-24 12:42:16

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy