Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Giebułtów 136


PNA placówki: 59-631
Miejscowość: Giebułtów 136
Gmina: Mirsk
Powiat: lwówecki
Województwo: dolnośląskie

Poczta Polska w Giebułtów. Godziny otwarcia placówki w Giebułtów i dane adresowe.

Poczta Polska Giebułtów usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Giebułtów uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Giebułtów zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Giebułtów Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Giebułtów działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Giebułtów godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Elektroniczne usługi Poczty Polskiej w mieście Giebułtów

Chcesz nadać przesyłkę w Giebułtów bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że skorzystasz z elektronicznych usług Poczty Polskiej. Jedną z nich jest eNadawca, czyli system umożliwiający wysyłanie paczek bez konieczności wizyty w placówce. Wystarczy wprowadzić dane w internetowym formularzu, wydrukować i przykleić je na paczkę. Kolejnym krokiem będzie przekazanie ich kurierowi Poczty Polskiej w miejscowości Giebułtów. Od tej pory możliwym będzie śledzenie paczki za pomocą systemu eMonitoring.

Poczta Polska droga przesyłki

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl punkt poczty w mieście Giebułtów daje klientowi możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego przesyłka. Wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę i postępować zgodnie z instrukcjami. Przede wszystkim, kluczowe będzie wprowadzenie numeru przesyłki. Inaczej nie uda się odszukać jej w systemie.


Liczba wyświetleń: 246

Ostatnio przeglądane: 2024-02-27 22:42:29

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy