Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Giedlarowa 338


PNA placówki: 37-301
Miejscowość: Giedlarowa 338
Gmina: Leżajsk
Powiat: leżajski
Województwo: podkarpackie

Szybko i sprawnie - usługi Poczty Polskiej w Giedlarowa. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Wszystkie oferowane usługi Poczta Polska Giedlarowa

Dzięki placówce poczty mieszczącej się Giedlarowa możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta Giedlarowa daje gwarancje szybkiego dostarczenia poczty do odbiorcy. Usługi, jakie oferuje Poczta Polska Giedlarowa nie ograniczają się jedynie dostarczania listów i paczek. Stacjonarnie w placówce można również opłacić rachunki, a także dokonać zakupu artykułów biurowych czy prezentów.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Giedlarowa

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Giedlarowa są dostosowane do potrzeb klientów. W celu potwierdzenia aktualnych godzin otwarcia zaleca się kontakt z placówką. Standardowo w dni od poniedziałku do piątku Poczta Polska Giedlarowa działa w takich samych godzinach. Wyjątek mogą stanowić dni przedświąteczne. Jeżeli Poczta Polska Giedlarowa zmieni godziny otwarcia w konkretnym dniu, stosowna informacja zostanie opublikowana przez pracowników placówki.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba, która chce nadać paczkę, powinna najpierw dobrze uzupełnić dane osobowe osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku kodu pocztowego, paczka nie może zostać nadana. Dostępne kody znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska kontrola przebytej drogi

Każda z wysłanych przesyłek może być kontrolowana, poprzez sprawdzenie przebytej drogi. Oddział w mieście Giedlarowa daje możliwość sprawdzenia drogi przesyłki przy pomocy strony poczta-polska.info.pl. W tym celu użytkownik powinienw wpisać swój numer przesyłki w odpowiedniej zakładce. Po wyszukaniu informacji system zwróci wszystkie zdarzenia dotyczące danej przesyłki poczty polskiej. Możliwym jest także sprawdzenie paczki nadanej za granicę, ale zwrócone informacje będą ograniczone.


Liczba wyświetleń: 256

Ostatnio przeglądane: 2024-05-21 09:14:35

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy