Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Leżajsk Klasztorna 2 b


PNA placówki: 37-300
Miejscowość: Leżajsk
Ulica: Klasztorna 2 b
Gmina: Leżajsk
Powiat: leżajski
Województwo: podkarpackie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Leżajsk | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Leżajsk

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Leżajsk oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Leżajsk zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Leżajsk godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Leżajsk są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Leżajsk jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane do wysyłki

Przed wcześniejszym wysłaniem paczki, konieczne jest wypełnienie formularza z danymi swoimi oraz adresata. Niezbędne są również kody pocztowe, które znajdziemy na stronie poczta-polska.info.pl.

Monitoruj swoją paczkę – Poczta Polska Leżajsk

Poczta na terenie miasta Leżajsk daje możliwość sprawdzenia przebytej przez paczkę drogi. Warto skorzystać z tej opcji przez stronę poczta-polska.info.pl. Śledzenie paczek online jakie umożliwia Poczta Polska jest najczęściej stosowana przez odbiorców przesyłek. Zdarzają się jednak sytuacje, w których to nadawca chce sprawdzić gdzie jest paczka. Oczywiście Poczta Polska w Leżajsku, umożliwia uzyskanie informacji na ten temat również nadawcom. Konieczne jest jedynie wpisanie numeru listu przewozowego.


Liczba wyświetleń: 265

Ostatnio przeglądane: 2024-04-17 02:49:38

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy