Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Głogów 2 Rycerska 27a


PNA placówki: 67-200
Miejscowość: Głogów
Ulica: Rycerska 27a
Gmina: Głogów
Powiat: głogowski
Województwo: dolnośląskie

Poczta Polska w Głogów. Aktualne godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Poczta Polska Głogów usługi

W budynku poczty Głogów możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta w mieście Głogów zapewnia niezawodność w dostarczeniu korespondencji do odbiorcy. Oczywiście nie są to jedyne usługi oferowane przez Pocztę Polską w miejscowości Głogów, placówka umożliwia również odwiedzającym opłacenie rachunków czy zrobienie przelewu pocztowego. Usługi Poczty Polskiej Głogów obejmują również sprzedaż artykułów biurowych czy też upominków okazjonalnych.

Poczta Głogów godziny otwarcia

Stacjonarna obsługa klienta na Poczcie w mieście Głogów możliwa jest we wszystkie dni robocze. Godziny otwarcia Poczty Polskiej w miejscowości Głogów są dostosowane do potrzeb osób odwiedzających. W celu weryfikacji aktualnych godzin otwarcia poleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką pocztową.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska dane do wysyłki

Przed wcześniejszym wysłaniem paczki, konieczne jest wypełnienie formularza z danymi swoimi oraz adresata. Niezbędne są również kody pocztowe, które znajdziemy na stronie poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska Głogów śledzenie przesyłek

Placówka poczty Głogów umożliwia monitorowanie wysłanych przesyłek. Dzięki stronie poczta-polska.info.pl klient ma możliwość sprawdzenia, gdzie znajduje się jego paczka. Wyszukiwanie aktualnej pozycji przesyłki jest nieskomplikowane. Konieczne jest jedynie podanie numeru listu przewozowego. Jest on udostępniany przez pracownika Poczty Polskiej w miejscowości Głogów.


Liczba wyświetleń: 264

Ostatnio przeglądane: 2024-02-26 23:46:31

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy