Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Gorajec-Zagroble 86


PNA placówki: 22-463
Miejscowość: Gorajec-Zagroble 86
Gmina: Radecznica
Powiat: zamojski
Województwo: lubelskie

Poczta Polska w Gorajec-Zagroble - szybkie i niezawodne usługi. Sprawdź godziny otwarcia placówki w Gorajec-Zagroble.

Wszystkie świadczone usługi Poczta Gorajec-Zagroble

Za pomocą poczty Gorajec-Zagroble można wykonać takie czynności jak nadanie paczki, listu lub przesyłki. Dobrze jest wiedzieć, że nadana korespondencja z poczty w Gorajec-Zagroble zostanie w nienaruszonym stanie dostarczona do odbiorcy.

Godziny otwarcia Poczta Gorajec-Zagroble

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Gorajec-Zagroble są dostosowane do potrzeb klientów. Aby upewnić się co do aktualnych godzin otwarcia, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką w celu weryfikacji danych. Tradycyjnie godziny otwarcia Poczty Polskiej Gorajec-Zagroble pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Jeżeli placówka działa w soboty, w ten dzień harmonogram pracy może być zmieniony.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Nadawanie przesyłek pocztowych

Klienci poczty polskiej mogą nadawać listy oraz paczki w każdym oddziale na terenie miasta [miasto]. W tym celu powinni szczelnie zapakować zawartość, a następnie uzupełnić dane adresata i nadawcy. Przesłanie paczki wymaga wniesienia odpowiedniej opłaty. Koszt usług pocztowych można sprawdzić w oficjalnym cenniku lub kalkulatorze poczty polskiej.

Kontrola przesyłki Poczta Polska

Za pomocą strony poczta-polska.info.pl poczta w mieście Gorajec-Zagroble umożliwia klientowi możliwość sprawdzenia aktualnej lokalizacji swojej paczki. Ma więc możliwość kontrolowania ilości pozostałej drogi do odbiorcy. Pozwala to określić planowany czas doręczenia, co jest szczególnie ważne dla osób prowadzących działalność związaną z handlem przez Internet.


Liczba wyświetleń: 263

Ostatnio przeglądane: 2024-04-20 06:42:39

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy