Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Zubowice 18


PNA placówki: 22-435
Miejscowość: Zubowice 18
Gmina: Komarów-Osada
Powiat: zamojski
Województwo: lubelskie

Bezproblemowo wysyłaj przesyłki z Pocztą Polską w Zubowice. Sprawdź aktualne godziny otwarcia oraz dane adresowe placówki.

Świadczone usługi Poczta Polska Zubowice

Poczta Polska punkt Zubowice udostępnia klientowi szereg możliwości dotyczących wysyłek paczek, przesyłek, bądź listów. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl. Dodatkowo stacjonarnie w placówce można opłacić rachunki, a także dokonać przelewu pocztowego. Poza tymi tradycyjnymi usługami Poczta Polska Zubowice umożliwia odwiedzającym placówkę klientom na zakup wielu artykułów.

Poczta Polska Zubowice godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w mieście Zubowice zwykle pozostają niezmienne w dni od poniedziałku do piątku. Harmonogram pracy Poczty Polskiej w miejscowości Zubowice we wszystkie dni robocze. Warto pamiętać, że Poczta Polska Zubowice godziny otwarcia może zmienić na jeden lub kilka dni. Takie wyjątkowe sytuacje zdarzają się najczęściej przed świętami.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Przydatne dane do wysyłki Poczta Polska

Celem wysłania paczki z punktu w Zubowice należy najpierw odpowiednio ją zaadresować, umieszczając dane nadawcy oraz odbiorcy. Wszystkie przydatne informacje zostały umieszczone na stronie.

Droga przesyłki Poczta Polska

Jedną z opcji, jakie dostajemy od poczty w mieście Zubowice jest możliwość sprawdzenia drogi przesyłki poprzez stronę poczta-polska.info.pl. Dzięki czemu wiemy, kiedy oraz gdzie znajdowała się nasza paczka w drodze do odbiorcy. Istnieje możliwość śledzenia nie tylko przesyłek krajowych, ale też zagranicznych. Paczki nadane poza granice Polski będą jednak śledzone w ograniczonym zakresie.


Liczba wyświetleń: 214

Ostatnio przeglądane: 2024-02-22 07:15:05

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy