Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Grabowo Kościerskie Osiedlowa 1


PNA placówki: 83-403
Miejscowość: Grabowo Kościerskie
Ulica: Osiedlowa 1
Gmina: Nowa Karczma
Powiat: kościerski
Województwo: pomorskie

W Grabowo Kościerskie znajdziesz wiele placówek Poczty Polskiej. Sprawdź aktualne godziny otwarcia, dane adresowe i cennik.

Poczta Polska Grabowo Kościerskie – usługi

Dzięki punktowi poczty w mieście Grabowo Kościerskie klient ma możliwość nadania listu, paczki, bądź nawet przesyłki pocztowej. W celu uzyskania dodatkowych informacji o cenniku danych usług, warto sprawdzić stronę poczta-polska.info.pl. Dodatkowo Poczta Polska Grabowo Kościerskie oferuje swoim klientom możliwość zakupu artykułów papierniczych, a także pocztówek czy innych pamiątek.

Poczta Polska Grabowo Kościerskie godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Grabowo Kościerskie najczęściej pozostają niezmienne od poniedziałku do piątku. Oznacza to, że placówka jest otwarta w tych samych godzinach przez cały tydzień roboczy, co umożliwia klientom realizację swoich spraw w dogodnym dla nich czasie. W soboty natomiast godziny otwarcia mogą ulec zmianie i być krótsze niż w pozostałe dni tygodnia. Dlatego też, planując wizytę w Poczcie Polskiej Grabowo Kościerskie w sobotę, warto sprawdzić aktualny harmonogram pracy.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać paczkę pocztową?

Osoby zainteresowanie nadaniem paczki do 10 kilogramów w miejscowości [miasto] mogą skorzystać z usług dowolnie wybranej placówki poczty. Do nadania przesyłki konieczne będzie jej poprawne zaadresowanie, a także wniesienie stosownej opłaty. Aktualny koszt nadania paczki można sprawdzić w cenniku poczty polskiej. Trzeba również pamiętać, że maksymalna suma wymiarów paczki nie może przekroczyć 300 cm.

Monitoring Poczta Polska Grabowo Kościerskie

Aby monitorować etapy przemieszczania się nadanej przesyłki, wystarczy skorzystać z narzędzi oferowanych przez oficjalną witrynę Poczty Polskiej. Po wprowadzeniu numeru przewozowego w przeznaczone do tego pole, system wyświetli ostatnie punkty pocztowe, w jakich znajdywała się paczka. Alternatywnie może ukazać się także sortownia przesyłek Poczty Polskiej. Monitorowanie przesyłek nadanych w mieście Grabowo Kościerskie jest więc proste i wygodne.


Liczba wyświetleń: 156

Ostatnio przeglądane: 2023-09-30 08:34:22

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy