Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska UP Grabów nad Prosną Henryka Sienkiewicza 12


PNA placówki: 63-520
Miejscowość: Grabów nad Prosną
Ulica: Henryka Sienkiewicza 12
Gmina: Grabów nad Prosną
Powiat: ostrzeszowski
Województwo: wielkopolskie

Szybko i sprawnie - usługi Poczty Polskiej w Grabów nad Prosną. Sprawdź godziny otwarcia placówki oraz cennik usług.

Wszystkie oferowane usługi Poczta Polska Grabów nad Prosną

Dzięki placówce poczty mieszczącej się Grabów nad Prosną możliwe jest wysłanie listów, paczek, a także przesyłek. Poczta Grabów nad Prosną daje gwarancje szybkiego dostarczenia poczty do odbiorcy. Usługi, jakie oferuje Poczta Polska Grabów nad Prosną nie ograniczają się jedynie dostarczania listów i paczek. Stacjonarnie w placówce można również opłacić rachunki, a także dokonać zakupu artykułów biurowych czy prezentów.

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Grabów nad Prosną

Godziny otwarcia Poczty Polskiej Grabów nad Prosną są dostosowane do potrzeb klientów. W celu potwierdzenia aktualnych godzin otwarcia zaleca się kontakt z placówką. Standardowo w dni od poniedziałku do piątku Poczta Polska Grabów nad Prosną działa w takich samych godzinach. Wyjątek mogą stanowić dni przedświąteczne. Jeżeli Poczta Polska Grabów nad Prosną zmieni godziny otwarcia w konkretnym dniu, stosowna informacja zostanie opublikowana przez pracowników placówki.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Poczta Polska niezbędne dane do wysyłki

Wysyłając paczkę, pamiętaj o tym, żeby znać dane do wysyłki swoje oraz odbiorcy. Wszystkie potrzebne kody pocztowe znajdziesz na stronie poczta-polska.info.pl

Droga przesyłki Poczta Polska

Jedną z opcji, jakie dostajemy od poczty w mieście Grabów nad Prosną jest możliwość sprawdzenia drogi przesyłki poprzez stronę poczta-polska.info.pl. Dzięki czemu wiemy, kiedy oraz gdzie znajdowała się nasza paczka w drodze do odbiorcy. Istnieje możliwość śledzenia nie tylko przesyłek krajowych, ale też zagranicznych. Paczki nadane poza granice Polski będą jednak śledzone w ograniczonym zakresie.


Liczba wyświetleń: 647

Ostatnio przeglądane: 2024-05-19 18:26:28

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy