Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Grójec Jasieniec Warecka 42


PNA placówki: 05-604
Miejscowość: Jasieniec
Ulica: Warecka 42
Gmina: Jasieniec
Powiat: grójecki
Województwo: mazowieckie

Poczta Polska w Jasieniec. Godziny otwarcia placówki w Jasieniec i dane adresowe.

Poczta Polska Jasieniec usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Jasieniec uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Jasieniec zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Jasieniec Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Jasieniec działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Jasieniec godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak zaadresować list?

Aby zaadresować kopertę, potrzebne będzie wprowadzenie danych nadawcy oraz odbiorcy. Dane odbiorcy umieszcza się w prawym dolnym rogu listu, a nadawcy w lewym górnym rogu. Dane adresowe składają się z imienia i nazwiska, ulicy wraz z numerem mieszkania, kodu pocztowego i miejscowości. Sprawdź, jaki kod pocztowy występuje pod wskazanym adresem na poczta-polska.info.pl.

Monitorowanie paczek Poczta Polska

Dzięki monitorowaniu paczek poprzez stronę poczta-polska.info.pl możliwe jest sprawdzenie gdzie ostatnio znajdowała się nadana przesyłka. Usługa ta jest całkowicie darmowa i wymaga jedynie podania unikalnego numeru paczki. Kod otrzymuje nadawca na potwierdzeniu nadania, dzięki czemu może kontrolować, czy paczka dotarła już na adres docelowy. Gdy system nie zwraca żadnych danych, warto zweryfikować poprawność wpisanego ciągu znaków.


Liczba wyświetleń: 294

Ostatnio przeglądane: 2024-07-13 05:32:56

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy