Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Gryfino 1 Stare Czarnowo św. Floriana 10


PNA placówki: 74-108
Miejscowość: Stare Czarnowo
Ulica: św. Floriana 10
Gmina: Stare Czarnowo
Powiat: gryfiński
Województwo: zachodniopomorskie

Sprawdź godziny otwarcia Poczty Polskiej w Stare Czarnowo oraz dane adresowe placówki. Dowiedz się więcej o usługach Poczty Polskiej w Stare Czarnowo.

Poczta Stare Czarnowo oferowane usługi

Placówka poczty w miejscowości Stare Czarnowo oferuje szereg usług takich jak wysyłka listów, paczek czy przesyłek. Masz pewność, że wysyłając z poczty polskiej w miejscowości Stare Czarnowo twoja paczka dojdzie w idealnym stanie do nadawcy. Oprócz tego Poczta Polska Stare Czarnowo oferuje również usługi takie jak skrytki pocztowe, przyjmowanie przekazów pieniężnych czy obsługę korespondencji firmowej. Możesz również zaopatrzyć się w niezbędne materiały pocztowe, takie jak znaczki czy koperty. Wszystko to sprawia, że placówka poczty w mieście Stare Czarnowo to miejsce, w którym możesz załatwić wszystkie swoje sprawy pocztowe w jednym miejscu.

Godziny otwarcia Poczta Polska Stare Czarnowo

Godziny otwarcia Poczty Polskiej w Stare Czarnowo są takie same przez cały tydzień. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych odgórnie. Jest to dość standardowy harmonogram godzin pracy poczty polskiej w Stare Czarnowo, który pozwala na załatwienie wszystkich spraw pocztowych w ciągu dnia. Należy jednak pamiętać, że w dni świąteczne godziny otwarcia jednostki, jaką jest Poczta Polska Stare Czarnowo mogą ulec zmianie.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak nadać przesyłkę w mieście Stare Czarnowo?

W celu nadania przesyłki na terenie miasta Stare Czarnowo można skorzystać z trzech różnych metod:

  • elektroniczny nadawca Poczty Polskiej,
  • wysyłka w Żabce,
  • metoda tradycyjna.

Aby nadać paczkę metodą tradycyjną, trzeba przygotować adres punktu odbioru i umieścić go na paczce. Następnie należy udać się do najbliższej placówki pocztowej w miejscowości Stare Czarnowo i dopełnić wszelkich formalności przy wyznaczonym okienku. Koniecznym będzie poniesienie opłaty zależnej od rozmiaru paczki.

Śledzenie przesyłek pocztowych Stare Czarnowo

Chcesz dowiedzieć się, gdzie jest Twoja paczka? Dzięki usługom Poczty Polskiej w mieście Stare Czarnowo jest to możliwe! Wystarczy wpisać posiadany numer przewozowy w odpowiedniej zakładce, by poznać aktualną lokalizację paczki. Warto zwrócić uwagę na fakt, że użytkownicy mogą ustalić jedynie ostatni punkt pocztowy lub sortownię, w której pojawiła się paczka. Nie można śledzić trasy na bieżąco. Sprawa utrudnia się również w przypadku przesyłek zagranicznych. Gdy wpisanie numeru przewozowego nie zwróci oczekiwanego wyniku, konieczne będzie skorzystanie z systemu zagranicznej instytucji pocztowej.


Liczba wyświetleń: 269

Ostatnio przeglądane: 2024-04-05 19:40:34

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy