Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska AP Lubiechów Górny 13


PNA placówki: 74-522
Miejscowość: Lubiechów Górny 13
Gmina: Cedynia
Powiat: gryfiński
Województwo: zachodniopomorskie

Skorzystaj z usług Poczty Polskiej w Lubiechów Górny | Nadaj list, paczkę, lub przelew.

Poczta Polska oferowane usługi w mieście Lubiechów Górny

Placówka pocztowa mieszcząca się w miejscowości Lubiechów Górny oferuje szereg usług związanych z wysyłką między innymi listów, paczek i przesyłek. Poczta Polska Lubiechów Górny zapewnia również dostarczenie korespondencji w jak najkrótszym czasie.

Poczta Lubiechów Górny godziny otwarcia

Godziny otwarcia Poczty Lubiechów Górny są dostosowane do potrzeb klientów, jednak mogą się różnić w zależności od dnia tygodnia czy okoliczności. W dni robocze placówka Poczty Polskiej Lubiechów Górny jest otwarta od poniedziałku do piątku, a jej harmonogram pracy jest podobny. W soboty godziny otwarcia mogą być inne, dlatego zaleca się skontaktowanie się bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Jak zaadresować list?

Aby zaadresować kopertę, potrzebne będzie wprowadzenie danych nadawcy oraz odbiorcy. Dane odbiorcy umieszcza się w prawym dolnym rogu listu, a nadawcy w lewym górnym rogu. Dane adresowe składają się z imienia i nazwiska, ulicy wraz z numerem mieszkania, kodu pocztowego i miejscowości. Sprawdź, jaki kod pocztowy występuje pod wskazanym adresem na poczta-polska.info.pl.

Poczta Polska przebyta droga przesyłki

Wysłane paczki mogą być sprawdzane przez klienta pod kątem przebytej drogi. Poczta w miejscowości Lubiechów Górny udostępnia możliwość sprawdzenia tego poprzez stronę poczta-polska.info.pl. W tym celu wystarczy wprowadzić numer przesyłki otrzymany na potwierdzeniu nadania. Po wyszukaniu system wyświetli całą historię zdarzeń danej paczki lub listu poleconego.


Liczba wyświetleń: 251

Ostatnio przeglądane: 2024-04-16 20:26:30

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy