Ogólnopolski serwis na temat Poczty Polskiej

Powrót do listy placówek

Poczta Polska FUP Hańsk Stary Brus 35


PNA placówki: 22-243
Miejscowość: Stary Brus 35
Gmina: Stary Brus
Powiat: włodawski
Województwo: lubelskie

Poczta Polska w Stary Brus. Godziny otwarcia placówki w Stary Brus i dane adresowe.

Poczta Polska Stary Brus usługi

Odwiedzając placówkę poczty w mieście Stary Brus uzyskasz możliwość wysłania listów, paczek oraz przesyłek. Poczta w miejscowości Stary Brus zapewnia doręczenie korespondencji do odbiorcy.

Stary Brus Poczta Polska godziny otwarcia

Poczta Polska Stary Brus działa w podobnych godzinach we wszystkie dni robocze. W soboty Poczta Polska Stary Brus godziny otwarcia mogła ustanowić inaczej niż w pozostałe dni. Z tego względu zaleca się skontaktowanie bezpośrednio z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji na ten temat. Warto również pamiętać, że w dni poprzedzające święta godziny otwarcia placówki mogą być również inne, więc warto sprawdzić te informacje przed planowaną wizytą.

Dzień tygodnia Godziny pracy
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Dane do wysyłki Poczta Polska

Osoba, która chce nadać paczkę, powinna najpierw dobrze uzupełnić dane osobowe osoby, do której paczka ma być doręczona. W przypadku braku kodu pocztowego, paczka nie może zostać nadana. Dostępne kody znajdują się na stronie poczta-polska.info.pl.

Sprawdzenie paczki Poczta Polska Stary Brus

Poczta Polska w miejscowości Stary Brus daje nam możliwość sprawdzenia drogi przebytej przez paczkę. Zarówno odbiorca, jak i nadawca mogą przy pomocy strony poczta-polska.info.pl sprawdzić gdzie aktualnie przebywa paczka. Aby to zrobić, należy udać się na odpowiednią zakładkę na stronie poczta-polska.info.pl i wpisać numer listu przewozowego. Po wprowadzeniu tych danych system wyświetli aktualny stan paczki, wskazując miejsce jej przebywania. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z obsługą klienta jednostki Poczta Polska Stary Brus za pomocą dostępnych na stronie kanałów kontaktu.


Liczba wyświetleń: 272

Ostatnio przeglądane: 2024-05-25 06:31:47

Pozostałe placówki pocztowe w okolicy